„ NA SZLAKU WSPOMNIEŃ ”

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach  realizuje  projekt pt. „ Na szlaku wspomnień.” Jest on finansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ze środków krajowego programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (P FIO) na lata 2014-2020.

.

W ramach projektu zostanie wydana publikacja, do której materiały gromadzą interesujący się dziennikarstwem  uczniowie naszej Szkoły we współpracy z Nauczycielami i Absolwentami.

Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie realizowanym zadaniem, dzięki któremu udało się zebrać wiele ciekawych materiałów do publikacji. Młodzież uczestnicząca w projekcie składa Absolwentom serdeczne podziękowania za udzielane wywiady, nadesłane wspomnienia, liczne zdjęcia i pamiątki, które wzbogacą Salę Historii  i Tradycji naszego Liceum.

Realizację projektu zakończymy w grudniu 2014 roku. Wcześniej odbędzie się promocja publikacji, na którą już dzisiaj serdeczne zapraszamy wszystkich byłych i obecnych Nauczycieli, Pracowników, Absolwentów i Uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach.

 

Komitet Organizacyjny

Jubileuszu 90-lecia Liceum