Osiągnięcia w zawodach sportowych

 Rok szkolny 2016/2017

 

 Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

1 miejsce

Mateusz Sowa         kl. 3e

Patryk Król             kl. 3e

Błażej Majka           kl. 1c

Bartłomiej Ryszka    kl.1c

Jakub Wlezień          kl. 1c

Dominik Wnęk         kl. 1c

Eryk Ziajor             kl. 1c

Kacper Foryś           kl. 1d

Jakub Róg               kl. 1d

Kornel Włudyka        kl. 1d

Arkadiusz Siuta        kl. 1e

Ernest Teper           kl. 1e

 

Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych  chłopców

 Wojciech Przydział    kl. 3e           2 miejsce

Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych  dziewcząt

 Małgorzata Kot        kl.1e           3 miejsce 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

 1 miejsce

Marcelina Cabaj       kl.2c 

Kamila Birkowska     kl. 2c

Katarzyna Pociask    kl. 2c 

Justyna Cabaj          kl. 2c

Kinga Kisiel             kl. 1c

Patrycja Stachowicz  kl. 1c

Justyna Róg            kl. 1b

Amelia Pondo          kl. 1b

Anna Strzałka          kl. 1b

Emilia Pięta             kl. 1b

Joanna Ochał           kl. 1b

 

Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt

 2 miejsce

 Skład drużyny: Kipa Monika, Ziajor Monika, Brandys Patrycja- kl. 2a, Daniel Sylwia, Cichoń Wiktoria, Cabaj Weronika, Duliban Anna- kl. 2c, Przydział Gabriela- kl. 1b

 Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców

 1 miejsce

 Skład drużyny: Fabianowicz Dominik-kl.3e, Kwiatek Dominik, Kocaba Marcin, Kozek Marcin, Czernikowski Michał-kl.3d, Cielak Wojciech-kl.3b, Nawała Przemysław-kl.3a, Ochał Bartłomiej-kl.2c

 

Powiatowa Licealiada w pływaniu

 Zawody indywidualne

Dominik Skiba –       kl. 2e  1 miejsce stylem grzbietowym

Michał Siewierski-     kl. 1e  2 miejsce stylem motylkowym

Sztafeta dziewcząt- styl dowolny 6x 50 m -1 miejsce

Skład sztafety: Patrycja Pasierb, Gabriela Pasierb, Justyna Motyka- kl. 3e, Anna Duliban- kl.2c

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt

1 miejsce

Skład drużyny: Aleksandra Niemiec, Małgorzata  Bokota - kl. 3c, Kinga Ziajor, Monika Kipa- kl.2a, Sylwia Daniel-kl. 2c,Marietta Piecuch, Karolina Stręk, Sylwia Ździebło- kl.1e

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców

II miejsce

Skład drużyny: Wojciech Lepak, Tomasz Bielatowicz- kl. 3a, Bartosz Waszczuk-kl. 3c, Dominik Fabianowicz- kl.3e, Przemysław Rygiel- kl. 3d, Piotr Świder, Marcin Ziobro -kl.2d, Mateusz Sowa- kl. 2e

Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt

Skład drużyny: Małgorzata BokotaMarcelina Cabaj, Wiktoria Cichoń, Sylwia Daniel, Katarzyna Pociask-kl. II c, Paulina Krajewska, Andżelika Zawadzka-kl. 2b, Monika Kipa-kl.3a, Gabriela Zięba –kl. 3c

Rejonowa Licealiada w szachach drużynowych

3 miejsce

Drużyna w składzie:  Monika Strzałka-kl.3e, Maciej Walczyk-kl. 2e, Patryk Świętoń-kl.2d, Konrad Kalita–1d,

Powiatowa Licealiada-  zawody w tenisie stołowym chłopców

1 miejsce

Szkołę reprezentowali: Michał Woźny, Rafał Sroka- kl. 3d

 

Powiatowa Licealiada w Indywidualnych biegach przełajowych  chłopców

Michał Siewierski       kl. 2e    miejsce 6

 

Powiatowa Licealiada w Indywidualnych biegach przełajowych  dziewcząt

Karolina Sobczyńska  kl.3b      miejsce 3

Turniej Piłki Nożnej D

Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców

 IV miejsce

 Skład drużyny: Damian Baran, Miłosz Harchut, Bartosz Wasz czuk- kl. 3c,Kamil Świętoń, Michał Woźny- kl. 3d,, Maciej Ogrodnik,Jakub Róg,Tomasz Tokarski, Paweł Emirow- kl.1d

ziewcząt o Puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego

3 miejsce

Drużyna w składzie:  Antonina Gwiżdż, Agata Grabowa, Justyna Motyka - kl. 3e,

Kamila Birkowska, Marcelina Cabaj, Wiktoria Cichoń, Kinga Górz, Katarzyna Pociask,

 Anna Duliban - kl. 2c, Andżelika Zawadzka - kl. 2b, Amelia Pondo - kl.1a

 

Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego

4 miejsce

Drużyna w składzie:  Michał Woźny,  Kamil Świętoń- kl.3d, Bartosz Waszczuk,

Damian Baran, Michał Harchut- kl. 3c, Jakub Róg ,Maciej Ogrodnik – kl. 2d , Pweł Emirow, Tomasz Tokarski- kl.1d

Powiatowa Licealiada – szachy drużynowe

1 miejsce

Skład drużyny: Monika Strzałka- kl. 3e, Maciej Walczyk- kl. 2e,

Patryk Świętoń- kl.2d, Konrad Kalita – 1d,

 

Powiatowa Licealiada –Piłka ręczna chłopców

3 miejsce

Skład drużyny: Tomasz Bielatowicz, Przemysław Nawała, Adrian Wiktor-kl. 3a, Marcin Bochenek, Wojciech Cielak-kl. 3b, Marcin Kocaba-kl. 3d, Piotr Świder-kl. 2d, Mateusz Sowa-kl. 2e, Kamil Andreasik-kl. 1e  

 

Powiatowa Licealiada-  zawody w tenisie stołowym dziewcząt

5 miejsce

Szkołę reprezentowały: Patrycja Hendzel- kl. 3d, Agata Grabowy- kl.3e