KOMUNIKAT
Lekcje w dniach
28, 29, 30 września 2022 r.
odbywać się będą
wg następującego harmonogramu:
lekcja 1 08:00 - 08:45
lekcja 2 08:50 - 09:35
lekcja 3 09:40 - 10:25
lekcja 4 10:45 - 11:30
lekcja 5 11:35 12:20
lekcja 6 12:25 - 13:10
lekcja 7 13:15 - 14:00
lekcja 8 14:05 - 14:50
28.09.2022 g. 9.00 – 13.00 – próbny egzamin maturalny
z języka polskiego p. podstawowy
dla klas III i IV (lekcje 2 - 6)
29.09.2022 g. 9.00 – 12.00 – próbny egzamin maturalny
z matematyki p. podstawowy
dla klas III i IV (lekcje 2 - 5)
30.09.2022 g. 12.40 – 14.40 – próbny egzamin maturalny
z języka angielskiego p. podstawowy
dla klas III i IV (lekcje 6 - 8)
28 września 2022 roku godz. 09:00 – 13:00
Zamiana sal:
za salę 24: grupa
lekcja 3 1A sala 1
lekcja 6 1E sala 3
za salę 23: grupa
lekcja 2 2BC sala 3
lekcja 4 2C sala 20
lekcja 5 2C sala 3
za salę 22: grupa
lekcja 2 2E sala 4
lekcja 5 1D sala 4
lekcja 6 2D sala 6
za salę 27: grupa
lekcja 2 1D sala 7
lekcja 3 2CE sala 4
lekcja 5 1E sala 6
lekcja 6 1D sala 10
za salę 8: grupa
lekcja 2 2CD sala 9
lekcja 3 1CD sala 11
lekcja 5 2E

sala

7

 

UWAGA!!!

 

JEŻELI ABSOLWENT NIE MOŻE ODEBRAĆ

ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI

MOŻE UPOWAŻNIĆ JEDNEGO Z RODZICÓW

DO ODEBRANIA ŚWIADECTWA.

 

UPOWAŻNIENIE MUSI BYĆ WYSTAWIONE PRZEZ NOTARIUSZA

LUB

ABSOLWENT WRAZ Z RODZICEM ZGŁASZA SIĘ DO SEKRETARIATU SZKOŁY

ABY PODPISAĆ OŚWIADCZENIE UPOWAŻNIAJĄCE RODZICA

DO ODBIORU ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI

 (wymagane jest okazanie dowodu osobistego absolwenta i rodzica)

 

 

 

 

 

 

 

 2022 09 07 14 24 52 Biblioteka godziny otwarcia Word

 
Harmonogram REKOLEKCJI
 
w dniu 12 września 2022 (poniedziałek)
 
8.00 – 10.20 - spotkania w salach lekcyjnych:
1. Projekcja filmu „Chata”
 
2. Bieżące sprawy wychowawcze
10.20 – 10.40 – długa przerwa
 
10.40 – 11.00 – zbiórka przed budynkiem szkoły od strony
parkingu i przejście do Sanktuarium
 
11.00 – Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej
Rodzin w Ropczycach
 
12.45 – zakończenie rekolekcji.
 
UWAGA
HARMONOGRAM dla uczniów nieuczestniczący
w zajęciach z religii:
 
 
8.00 – 10.40 – uczestniczą w zajęciach razem ze swoim
oddziałem,
 
10.40 – 12.45 – udział w zajęciach wychowawczo –
opiekuńczych w sali 11 z mgr Malwina Adamus
Pomoc techniczna przy obsłudze filmu: mgr inż. G. Rymut
Przydział sal na zajęcia w godzinach 8.00 – 10.20
klasa wychowawca sala
 
1A mgr Anna Baj 24
1B mgr Stanisław Wojtanowicz 11
 
1C mgr Łukasz Bieszczad 8
 
1D mgr Agnieszka Żurek – Smolak 22
 
1E mgr Czesław Mazurczak 3
 
2A mgr Marta Rząsa 10
 
2B mgr Agnieszka Babiarz 27
 
2C mgr Anna Daniel 1
 
2D mgr Beata Prokop 6
 
2E mgr Jadwiga Stasiowska - Pudo 9
 
3A mgr Sabina Decowska 23
 
3B mgr Anna Grędysa 2
 
3C mgr Katarzyna Drąg 26
 
3D mgr Piotr Ptaszek 17
 
3E mgr Sabina Marchlik 18
 
4A4 mgr Diana Chełpa 20
 
4B4 mgr Andrzej Brożyna 7
 
4C4 mgr Bożena Piekarska 4
 
4D4 mgr inż. Agnieszka Kot 21
 
Zabezpieczenie przejścia do Sanktuarium i powrotu:
 początek pochodu: mgr R. Kozdroń, mgr J. Chełpa,
 koniec pochodu: mgr J. Bieniek, mgr inż. G. Rymut.