O nas

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Kącik „Hakowicza”  

       Witamy w naszym kąciku. Jak powszechnie wiadomo, ruszyła V edycja Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży „Mam Haka na Raka”. Celem programu jest kształtowanie wśród społeczności lokalnych zachowań prozdrowotnych służących profilaktyce nowotworowej. Tegoroczna edycja poświęcona jest rakowi jelita grubego. W naszym liceum zespół „Hakowiczów” tworzymy my, czyli te „Żółtki” ze zdjęcia: Monika Kukla(lider),Ania Siwiec, Ola Zapał, Magda Misiura i Kamila Bujak. Honorowy patronat nad nami objął Starosta Ropczycko-Sędziszowski, pan Stanisław Ziemiński. Nawiązaliśmy współpracę z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej Centrum Medycznym „Medyk” w Rzeszowie. Są już efekty tej współpracy:

- 5 stycznia odbyło się spotkanie rodziców uczniów naszej szkoły z dyrektorem Centrum Medycznego , panem Stanisławem Mazurem. Pan doktor w merytoryczny a przy tym przystępny sposób przedstawił główne założenia profilaktyki raka jelita grubego, podkreślając jednocześnie skalę zagrożenia tym nowotworem.

- otrzymaliśmy setki profesjonalnych ulotek dotyczących profilaktyki nowotworu i polecających bezpłatne badania przesiewowe. Oczywiście ulotki już krążą po rejonie.

Mamy też gazetkę tematyczną, na której zamieszczamy aktualności z naszych działań, pokazujemy jak obrzydliwie wygląda to „ raczysko” i co trzeba robić, żeby nie zawrzeć z nim jakiejkolwiek znajomości. Teraz pracujemy nad prezentacją profilaktyczną przeznaczoną dla Was kochani i planujemy wiele innych działań, ale o tym już w innym terminie. Zaglądajcie do naszego kącika. Zapraszamy!

„Hakowicze z LO”

.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami