W niedzielę, 13 sierpnia, tradycyjnie już, zapraszamy na RODZINNĄ NIEDZIELĘ ZE SZTUKĄ W PCEK w godz. 14.00-19.00. To specjalna oferta dla indywidualistów i całych rodzin (bez względu na wiek), polegająca na większym niż zazwyczaj zaktywizowaniu gości PCEK. Szczególnymi bohaterami wydarzenia będą wystawy prezentujące dorobek twórczy artystów z powiatu ropczycko-sędziszowskiego ODKRYWAJĄC PIĘKNO…, „BRZYDKI” UMYSŁ NATURĄ LUDZKĄ i towarzyszące im niespodzianki przygotowane przez PCEK w Ropczycach.

Program:

14.00 – „Brzydki” umysł naturą ludzką – oprowadzanie i gra z symbolami.

15.00 – Odkrywając piękno – oprowadzanie z aplikacjami edukacyjnymi. Przyda się smartfon z czytnikiem kodów QR.

16.00 – „Brzydki” umysł naturą ludzką – oprowadzanie i gra z symbolami.

17.00 - Odkrywając piękno – oprowadzanie z ciekawostkami.

17.30 – Wszystkiego pięknego! – rodzinne warsztaty artystyczne inspirowane wystawą Odkrywając piękno. Wszystkie niezbędne materiały uczestnicy otrzymają w PCEK. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy – tel. 17 722 23 45. Swój udział w warsztatach należy zgłosić najpóźniej do czwartku, 10 sierpnia br.   

Zapraszamy! WSTĘP WOLNY

  • W sierpniu br. weekendowy dyżur w PCEK w Ropczycach przypada na 12 i 13 sierpnia (sobota-niedziela). Jak zawsze podczas sobotnio-niedzielnych dyżurów jesteśmy otwarci dla Państwa w godz. 12.00-20.00 i udostępniamy nieodpłatnie wszystkie wystawy aktualnie eksponowane w PCEK.

Oprac. Elżbieta Orzech (PCEK)