W niedzielę, 9 października 2022 r. w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach odbył się drugi FOTO EVENT realizowany przez PCEK i działający w nim FOTOKlub.

Tegoroczne wydarzenie nosiło tytuł „Zanim znikną” - w nawiązaniu do plenerowej wystawy zdjęć autorstwa członków FOTOKlubu, którą tego dnia otworzono oficjalnie i którą można oglądać do 2 grudnia przed budynkiem, od strony północnej.

Goście, którzy tego dnia pojawili się w PCEK, chętnie korzystali z usług foto klubowiczów i pozowali do zdjęć portretowych. Niektórzy fotografowali się z rekwizytami i elementami ubiorów, które można uznać za niewspółczesne, co miało nawiązywać do nazwy foto eventu. Efekty zaprezentujemy wkrótce. Po wizycie w foto eventowym atelier goście mogli i często korzystali z możliwości zwiedzenia dostępnych w PCEK wystaw. Na spragnionych czekała jesienna herbatka i małe słodkie co nieco. Dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością sprawili, że było to tak ciekawe spotkanie z kulturą, historią i sztuką.

Oprac. Elżbieta Orzech (PCEK)

Fot. FOTOKlub, PCEK

 

IMG9697
IMG9619
IMG9581
IMG9575
DSC7447
DSC7374