Lista kandydatów zakwalifikowanych do Liceum Ogólnokształcącego
im.Tadeusza Kościuszki w Ropczycach na rok szkolny 2020/2021
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
1. |
Bal |
Izabela |
2. |
Bała |
Milena |
3. |
Bizoń |
Aleksandra |
4. |
Boś |
Kamila |
5. |
Brandys |
Karolina |
6. |
Bukowska |
Paulina |
7. |
Bukowski |
Hubert |
8. |
Cabaj |
Jakub |
9. |
Chmiel |
Oliwia |
10. |
Chmura |
Aleksandra |
11. |
Ciempa |
Maksymilian |
12. |
Czaja |
Kacper |
13. |
Czaja |
Natalia Karolina |
14. |
Czaja |
Szymon |
15. |
Czochara |
Dawid |
16. |
Daniel |
Mikołaj |
17. |
Daniel |
Zuzanna |
18. |
Darłak |
Hubert |
19. |
Darłak |
Kornelia |
20. |
Darłak |
Teresa Anna |
21. |
Dłużeń |
Jakub |
22. |
Dral |
Miłosz |
23. |
Dudek |
Renata |
24. |
Dydo |
Maja |
25. |
Dyło |
Kinga |
26. |
Dziewit |
Kinga |
27. |
Ferfecka |
Oliwia |
28. |
Fic |
Kamil |
29. |
Fieńkowska |
Oliwia |
30. |
Frydło |
Aleksandra |
31. |
Gawlik |
Jan |
32. |
Gawron |
Zofia |
33. |
Gorczyca |
Julia |
34. |
Gryshchenko |
Artem |
35. |
Grzesiak |
Jan |
36. |
Gudzowska |
Julia |
37. |
Ilina |
Sofiia |
38. |
Jaszczyszyn |
Gloria |
39. |
Jemioło |
Jakub |
40. |
Juchno |
Oliwia |
41. |
Kalisztan |
Julita |
42. |
Kapusta |
Klemens |
43. |
Kasprzyk |
Szymon |
44. |
Kluk |
Marcelina |
45. |
Kojder |
Michał |
46. |
Konieczko |
Karolina |
47. |
Kontrabecka |
Izabela |
48. |
Kośniowski |
Kacper |
49. |
Królikowska |
Aleksandra |
50. |
Krypel |
Wiktoria |
51. |
Kubik |
Kaja |
52. |
Kubik |
Natalia Karolina |
53. |
Lubelczyk |
Gabriela |
54. |
Łukaszyk |
Nikoletta |
55. |
Łuszcz |
Wiktoria Oliwia |
56. |
Machnica |
Weronika |
57. |
Malinowska |
Gabriela |
58. |
Malska |
Gabriela Ewa |
59. |
Marciniec |
Eliza |
60. |
Marć |
Kamil |
61. |
Marć |
Martyna |
62. |
Mazur |
Natalia |
63. |
Mielniczek |
Marcel Jan |
64. |
Nędza |
Michał |
65. |
Niedziela |
Martyna |
66. |
Niwa |
Klara |
67. |
Ochab |
Adrianna Katarzyna |
68. |
Ochab |
Oliwia |
69. |
Ochał |
Alicja |
70. |
Ochał |
Natalia |
71. |
Oleś |
Andrzej Marcin |
72. |
Ostafin |
Weronika |
73. |
Patro |
Karol |
74. |
Pazdan |
Gabriela Weronika |
75. |
Pazdan |
Natalia |
76. |
Pieprzak |
Maciej Marcin |
77. |
Pietrucha |
Karolina |
78. |
Piękoś |
Jakub |
79. |
Piękoś |
Zuzannna |
80. |
Pluta |
Edyta |
81. |
Płocica |
Maciej |
82. |
Płoucha |
Dominika |
83. |
Pociask |
Oliwier |
84. |
Porzuczek |
Martyna |
85. |
Potwora |
Emilia |
86. |
Ptaszek |
Maria Anna |
87. |
Pyskaty |
Paweł |
88. |
Rachwał |
Antoni |
89. |
Rachwał |
Oskar |
90. |
Robak |
Wiktoria |
91. |
Rogala |
Milena |
92. |
Róg |
Aleksandra |
93. |
Róg |
Kamila |
94. |
Różańska |
Klaudia |
95. |
Rusin |
Marlena |
96. |
Rusin |
Natalia |
97. |
Rybka |
Maciej |
98. |
Siwak |
Oliwia |
99. |
Skwierz |
Jakub |
100. |
Sowa |
Maksymilian |
101. |
Staroń |
Ewelina |
102. |
Staroń |
Krzysztof |
103. |
Susz |
Karol |
104. |
Szafraniec |
Magdalena |
105. |
Szczepanik |
Julia |
106. |
Szczepkowicz |
Jan |
107. |
Szpara |
Anita |
108. |
Szpara |
Ernest |
109. |
Śmiałek |
Oliwia |
110. |
Świątek |
Aleksandra |
111. |
Świerk |
Wiktoria |
112. |
Świętoń |
Magdalena |
113. |
Tarała |
Sylwia |
114. |
Tatara |
Amelia |
115. |
Tymczyna |
Weronika |
116. |
Walczyk |
Martyna |
117. |
Walczyk |
Paweł |
118. |
Warzocha |
Dominika |
119. |
Wojdon |
Weronika |
120. |
Wojnarowska |
Zuzanna |
121. |
Wójtowicz |
Maciej |
122. |
Wszołek |
Julia |
123. |
Zapał |
Julia |
124. |
Zatorska |
Małgorzata |
125. |
Zawiślak |
Wiktoria Faustyna |
126. |
Zegar |
Justyna |
127. |
Zegar |
Weronika |
128. |
Zima |
Maria |
129. |
Ziobro |
Karolina Sandra |
130. |
Zymróz |
Klaudia |
Kandydaci umieszczeni na listach kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia składają oryginały dokumentów
do 18 sierpnia 2020 r. do godz. 1500.
19 sierpnia do godz. 1400 zostanie ogłoszona lista przyjętych do szkoły z podziałem na klasy.
Wszyscy kandydaci, którzy wybrali Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
w Ropczycach w pierwszej preferencji zostali zakwalifikowani do szkoły.
Wszyscy kandydaci, którzy wybrali naszą szkołę w pierwszej preferencji spełnili kryteria kwalifikacyjne.