Sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych:
Rok szkolny 2020/2021
Olimpiady przedmiotowe
1. Olimpiada Języka Niemieckiego
2. XLVII Olimpiada Geograficzna
3. LXX Olimpiada Fizyczna
4. Olimpiada Matematyczna
5. Olimpiada Teologii Katolickiej
6. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Ogólnopolskie
1. Konkurs MULTITEST 2020 Chemia
2. Konkurs MULTITEST 2020 Fizyka
3. Konkurs MULTITEST 2020 Matematyka
4. Ogólnopolska Olimpiada Olimpus 2020:
5. Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
6. Konkurs „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
7. IV Jagiellońskim Turnieju Matematyczny
Powiatowe
Etap powiatowy XXXVI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
kategoria klas I:
1 miejsce Jakub Jemioło kl. 1D
2 miejsce Dominika Warzocha kl. 1C
3 miejsce Artem Gryshchenko kl. 1D
kategoria klas II:
1 miejsce Zofia Ostrowska kl. 2D
2 miejsce Rafał Przypek kl. 2D
2 miejsce Marcin Wiśniowski kl. 2D4
3 miejsce Jakub Stępak kl. 2D4
Wyróżnienie Krzysztof Koza kl. 2D4
Wyróżnienie Oliwier Stręk kl. 2D
kategoria klas III:
1 miejsce Jakub Kępka kl. 3C
1 miejsce Michał Kobiera kl. 3C
2 miejsce Michał Cynarski kl. 3C
3 miejsce Przemysław Marciniec kl. 3D
Wyróżnienie Maciej Pięta kl. 3C
Rok szkolny 2019/2020
Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Kinga Bielarska 2C - awans do etapu wojewódzkiego
Julia Maciołek 2C - awans do etapu wojewódzkiego
Karolina Rolek 2C - awans do etapu wojewódzkiego
Etap szkolny odbył się 9 stycznia 2020 r.
Sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych:
Olimpiady przedmiotowe
Ogólnopolskie
Wojewódzkie
Powiatowe
Ogólnopolski Konkurs „Olimpiada Wiedzy Archimedes Biologia Plus”
laureatka II stopnia - Aleksandra Duda uczennica klasy 2C
Etap powiatowy XXXV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
(25.10.2019 r.)
W kategorii klas pierwszych:
I miejsce - Rafał Przypek kl.1D
II miejsce - Jakub Stępak kl.1D4
III miejsce ex aequo - Krzysztof Koza kl.1D4
- Zofia Ostrowska kl.1D
wyróżnienie - Marcin Wiśniowski kl.1D4
W kategorii klas drugich:
I miejsce ex aequo - Jakub Kępka kl.2C
- Michał Kobiera kl.2C
II miejsce - Michał Cynarski kl.2C
III miejsce - Maciej Pięta kl.2C
W kategorii klas trzecich:
I miejsce - Witold Szydło kl.3D
III miejsce ex aequo - Magdalena Szostak kl.3B
- Bartosz Zięba kl.3D
XVII edycja Powiatowego Dyktanda “Zostań Mistrzem Ortografii” (27.09.2019 r.)
Język niemiecki:
I miejsce – Klaudia Róg kl.2B
II miejsce – Bartosz Zięba kl.3D
III miejsce – Sabina Kliś kl.2E
Język angielski:
II miejsce – Maciej Pięta kl.2C
Język polski:
III miejsce - Antoni Pasowicz kl.3D
Rok szkolny 2018/2019
III etap XLV Olimpiady Geograficznej (11-14.04.2019 r. – Kołobrzeg)
Wielgus Jakub kl. I B – 55 miejsce w kraju – Finalista.
Tytuł ten uprawnia ucznia do zwolnienia z egzaminu maturalnego z geografii z wynikiem 100 %.
Promocja na wyższych uczelniach o kierunkach związanych z geografią.
XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego ,,Sprachdoktor’’ (13.03.2019 r.)
Róg Klaudia kl. I B – 2 miejsce w województwie, 4 miejsce w kraju (Laureatka)
Szpara Emilia kl. III A – 3 miejsce w województwie, 38 miejsce w kraju
Kliś Sabina kl. I E – 4 miejsce w województwie, 44 miejsce w kraju
Zięba Mateusz kl. III D – 5 miejsce w województwie, 62 miejsce w kraju
Zięba Bartosz kl. II D – 5 miejsce w województwie, 71 miejsce w kraju
Etap rejonowy XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji (30.03.2019 r.):
Kępka Jakub - kl. I C – I miejsce
Pięta Maciej– kl. I C – IV miejsce
Kobiera Michał – kl. I C – V miejsce
Uczniowie zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego.
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ,,Deutschfreund’’ (13.03.2019 r.)
Kategoria klas I
Róg Klaudia kl. I B – I miejsce w województwie – Laureat, 6 miejsce w kraju
Kliś Sabina kl. I E – IV miejsce w województwie
Maciołek Karolina kl. I C – VI miejsce w województwie
Kategoria klas II i III
Zięba Bartosz kl. II D – II miejsce w województwie, 63 miejsce w kraju
Szpara Emilia kl. III A – II miejsce w województwie, 28 miejsce w kraju
Konkurs recytatorski ,,Zawsze wierni’’ – etap powiatowy (11.03.2019 r.)
Kojder Kacper kl. I C – I miejsce
Darłak Julia kl. II D – wyróżnienie
Konkurs plastyczny ,,Ropczyce – moje miasto’’, zorganizowany pod patronatem Burmistrza Ropczyc przez Centrum Kultury w Ropczycach (4.03.2019 r.)
Wolska Gabriela kl. I B – I miejsce
Łętek Jakub kl. II D – II miejsce
Konkurs ,,Nie – święci święci’’ – zdemaskowani, zorganizowany przez Powiatowe Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach (28.02.2019 r.)
Alberska Emilia kl. I B – I miejsce
Bednarz Wiktoria kl. I B – wyróżnienie
II etap XLV Olimpiady Geograficznej (9-10.02.2019 r.)
Wielgus Jakub kl. I B – zakwalifikował się do finału (III etap)
IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu z Matematyki ,,Apoloniusz’’ (25.01.2019 r.):
Ciepielowski Mateusz – kl. II C – I miejsce
Sieroń Jędrzej – kl. I C – II miejsce
Pięta Maciej – kl. I C – III miejsce
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny ,,Geo-Planeta’’ (21.11.2018 r.):
Zapał Patrycja – kl. II B – wynik bardzo dobry
Nowak Jolanta – kl. II B – wynik bardzo dobry
Finaliści XXXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała (16.11.2018 r.):
Feret Małgorzata – kl. I C
Kobiera Michał – kl. I C
Sieroń Jędrzej – kl. I C
I etap 42 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego (9.11.2018 r.)
Do etapu okręgowego zakwalifikowały się:
Szpara Emilia – kl. III A (82,5 pkt. /100 pkt.)
Róg Klaudia – kl. I B (80,5 pkt./100 pkt.)
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus w kategorii Matematyka Plus (7.11.2018 r.)
Sieroń Michał – kl. 3 D – laureat III stopnia
Do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki zakwalifikowali się: (23.10.2018 r.)
Czarnik Miłosz – kl. III D
Marciniec Mateusz – kl. III D
Sieroń Michał – kl. III D
Zięba Mateusz – kl. III D
Do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z informatyki zakwalifikowali się: (23.10.2018 r.)
Marciniec Mateusz – kl. III D
Sieroń Michał – kl. III D
Finał Powiatowego Konkursu Historycznego ,,100-lecie Niepodległości’’ (18.10.2018r.)
Książek Jakub – kl. I E – I miejsce
Kojder Kacper – kl. I C – II miejsce
Panek Wiktoria – kl. I E – wyróżnienie
Rok szkolny 2017/2018
IV Powiatowy Konkurs Kreatywnego Pisania w Języku Angielskim i Niemieckim
kategoria język niemiecki
Emilia Szpara kl. 2a 1 miejsce
Bartosz Zięba kl. 1d 3 miejsce
XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Justyna Cabaj kl. 3c finalista etapu centralnego
Ogólnopolski konkurs Chemiczny „Alchemik”
Adrianna Antoszewska kl. 2c wynik bardzo dobry
Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS
MATEMATYKA. PLUS
Kamil Roman kl. 3d laureat I stopnia z wyróżnieniem
Daria Gawor kl. 3d laureat II stopnia
Konrad Kalita kl. 3d laureat II stopnia
Michał Sieroń kl. 2d laureat II stopnia
Renata Świętoń kl. 3d laureat III stopnia
Jadwiga Bizoń kl. 3d laureat III stopnia
Mateusz Ciepielowski kl. 1d laureat IV stopnia
III Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Apoloniusz”
poziom rozszerzony
Konrad Kalita kl. 3d 1 miejsce
Jadwiga Bizoń kl. 3d 2 miejsce
Kamil Roman kl. 3d 3 miejsce
poziom podstawowy
Miłosz Czarnik kl. 2d 2 miejsce
Michał Sieroń kl. 2d 2 miejsce
VIII Powiatowy Konkurs Translatorski dla szkół ponadgimnazjalnych
kategoria j. niemiecki
Emilia Szpara kl. 2a 1 miejsce
Bartosz Zięba kl. 1d 3 miejsce
kategoria j. angielski
Natalia Sowiźrał kl. 2a 3 miejsce
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Kamil Roman kl. 3d bardzo dobry wynik
Renata Świętoń kl. 3d wyróżnienie
Jadwiga Bizoń kl. 3d wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”
kategoria klas II i III
Kamil Roman kl. 3d 1 miejsce w województwie 67 miejsce w kraju
Aleksandra Kukla kl. 2b 12 miejsce w województwie
kategoria klas I
Bartosz Zięba kl. 1d 2 miejsce w województwie 35 miejsce w kraju
Joanna Kujda kl. 1b 14 miejsce w województwie
Etap wojewódzki XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
Bartosz Zięba kl. 1d uczestnik finału
Zuzanna Malec kl. 1d uczestnik finału
Karol Feret kl. 2d uczestnik finału
Kamil Roman kl. 3d I miejsce
Renata Świętoń kl. 3d uczestnik finału
Konrad Kalita kl. 3d uczestnik finału
Olimpiada o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej
Kamil Roman kl. 3d 1 miejsce
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH w kategorii matematyka
Kamil Roman kl. 3d laureat II stopnia
Konrad Kalita kl. 3d laureat III stopnia
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH w kategorii informatyka
Kamil Roman kl. 3d uczestnik finału
Konrad Kalita kl. 3d uczestnik finału
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna
Kamil Roman kl. 3d uczestnik II etapu
XIX Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
Kategoria język angielski :
Marietta Piecuch kl. 3e 3 miejsce
Jakub Hamala kl. 3e
Michał Pyskaty kl. 1a
Łukasz Stachnik kl. 3c
Błażej Majka kl. 2c
Aleksandra Góra kl. 2c wyróżnienie
Kategoria język niemiecki:
Anna Daniec kl. 2a 2 miejsce
Magdalena Pająk kl. 1d
Martyna Chojecka kl. 1c
Mariola Świętoń kl. 1c
XXXVIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
(zawody powiatowe- pierwszy poziom konkursu)
Bartosz Zięba kl. 1d 1 miejsce
Mateusz Ciepielowski kl. 1d 2 miejsce
Witold Szydło kl. 1d 2 miejsce
Michał Sieroń kl. 2d 1 miejsce
Mateusz Marciniec kl. 2d 2 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo – Planeta
Gabriela Przydział kl. 3b wynik bardzo dobry
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego ,,Deutschfreund”
kategoria klas II i III
Emilia Szpara kl. 2a 1 miejsce w województwie 8 miejsce w kraju
Oliwia Guzek kl. 3a 9 miejsce w województwie
Kamil Roman kl. 3d 12 miejsce w województwie
Aleksandra Kukla kl. 2b 15 miejsce w województwie
kategoria klas I
Bartosz Zięba kl. 1d 1 miejsce w województwie 19 miejsce w kraju
Mateusz Ciepielowski kl. 1d 26 miejsce w województwie
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielkiego English High Flier
Mateusz Zięba kl. 2c 1. miejsce w kraju 1. miejsce w województwie
Konrad Kalita kl.3d 4. miejsce w województwie 34. miejsce w kraju
Maria Styś kl. 1d 11. miejsce w województwie 99. miejsce w kraju
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu matematyka
Do etapu okręgowego zakwalifikowali się:
Jadwiga Bizoń kl. 3d
Renata Świętoń kl. 3d
Konrad Kalita kl. 3d
Kamil Roman kl. 3d
XLI Olimpiada Języka Niemieckiego
Szpara Emilia kl. 2a kwalifikacje do etapu okręgowego
Olimpiada Wiedzy Archimedes Biologia Plus
laureat III stopnia Justyna Cabaj kl. 3c
Etap powiatowy XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
kategoria klas I:
2 miejsce Zuzanna Malec kl. 1d
2 miejsce Bartosz Zięba kl. 1d
3 miejsce Emilia Chorąży kl. 1d
3 miejsce Emilia Sugalska kl. 1b
kategoria klas II:
1 miejsce Karol Feret kl. 2d
3 miejsce Michał Sieroń kl. 2d
4 miejsce Seweryn Bełch kl. 2d
4 miejsce Mateusz Marciniec kl. 2d
kategoria klas III:
1 miejsce Jadwiga Bizoń kl. 3d
1 miejsce Kamil Roman kl. 3d
2 miejsce Konrad Kalita kl. 3d
2 miejsce Renata Świętoń kl. 3d
3 miejsce Joanna Ochał kl. 3b
4 miejsce Kinga Kisiel kl. 3c
XIV Powiatowy Konkurs „ Zostań Mistrzem Ortografii”
Kategoria język angielski:
1 miejsce Mateusz Zięba kl. 2c
3 miejsce Maria Styś kl. 1d
Kategoria język niemiecki:
1 miejsce Bartosz Zięba kl. 1d
2 miejsce Kamil Roman kl. 3d
3 miejsce Oliwia Guzek kl. 3a
Kategoria język polski:
3 miejsce Maria Styś kl. 1d
Rok szkolny 2016/2017
Powiatowy Konkurs Kreatywnego Pisania dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
Karol Feret kl. 1d 2 miejsce
Ogólnopolski Konkurs Weltsprachen Abitur 2016/ 2017
kategoria klas I
1.Emilia Szpara kl. 1a 93,3% (28/30 pkt)
2.Mateusz Zięba kl. 1c 80% ( 24/30 pkt)
3.Aleksandra Kukla kl.1b 76,7% ( 23/30pkt )
kategoria klas II
1.Oliwia Guzek kl. 2a 80% (24/30 pkt )
2.Katarzyna Szpara kl. 2a 76,7 % ( 23/30 pkt )
3.Amelia Wielis kl. 2a 63,3% (19/30 pkt )
kategoria klas III
1.Klaudia Szewc kl. 3a 86,7% ( 26/30 pkt )
2.Weronika Marciniec kl. 3a 76,7% ( 23/30 pkt )
3. Aleksandra Kujda kl. 3c 70% (21/30 pkt )
4. Rafał Guzik kl. 3a 70% ( 21/30 pkt )
Ogólnopolski konkurs Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus:
Emilia Szpara kl. 1a 92 pkt/100 laureat II stopnia
Marcelina Ziajor kl. 1a 75 pkt/100 uczestnik
Katarzyna Szpara kl. 2a 68 pkt/100 uczestnik
Kamil Roman kl. 2d 68 pkt/100 uczestnik
Patryk Ciołkosz kl. 2a 64 pkt/100 uczestnik
Archimedes Matematyka-Plus
tytuł laureata drugiego stopnia otrzymali:
Kamil Roman kl. 2d
Jadwiga Bizoń kl. 2d
Laureatką czwartego stopnia została:
Joanna Ochał kl. 2b
Laureatką piątego stopnia została:
Justyna Cabaj kl. 2c
Międzynarodowy Konkurs „ Kangur Matematyczny”
Wyróżnienie otrzymali:
Jadwiga Bizoń kl.2d
Kamil Roman kl. 2d
Konrad Kalita kl. 2d
Hubert Adamus kl. 3d
Dominik Kołodziej kl. 3d
Finał XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
Jadwiga Bizoń kl.2d wyróżnienie
XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
kategoria piosenka angielska
1 miejsce:
Barbara Cichoń kl. 2c
Martyna Gąsior kl. 2b
Wiktoria Cichoń kl. 3c
1 miejsce ex aequo:
Marietta Piecuch kl. 2e
kategoria piosenka niemiecka:
1 miejsce:
Marcelina Bełzo kl. 3b
Klaudia Szewc kl. 3a
Do finału ogólnopolskiego konkursu matematycznego „ O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” zakwalifikowała się:
Marcelina Bełzo kl. 3b
Do finału XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji zakwalifikowali się:
Kamil Roman kl. 2d
Jadwiga Bizoń kl. 2d
Do finału Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl organizowanego przez XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie zakwalifikował się:
Jakub Róg kl. 3d
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Turbolandeskunde- die Schweiz” „Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”
W etapie regionalnym 4 miejsce zajął zespół w składzie:
Joanna Ochał kl. 2b
Karolina Ptaszek kl. 2b
Jakub Idzior kl. 2b
XVII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
kategoria klas pierwszych:
Róża Marciniec kl. 1d 1 miejsce
Michał Sieroń kl. 1d 2 miejsce
Mateusz Marciniec kl. 1d 3 miejsce
Monika Sąsiadek kl. 1c 4 miejsce
kategoria klas drugich:
Jadwiga Bizoń kl. 2d 1 miejsce
Kamil Roman kl. 2d 2 miejsce
Renata Świętoń kl. 2d 3 miejsce
Kinga Kisiel kl. 2c 4 miejsce
Justyna Cabaj kl. 2c wyróżnienie
66 Olimpiada Fizyczna
Uczeń klasy III d Patryk Świętoń zakwalifikował się do II etapu 66 Olimpiady Fizycznej.
XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:
Patrycja Stachowicz kl. 2c
Justyna Cabaj kl. 2c
Dominika Rojek kl. 2c
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier
Bełzo Marcelina kl. 3b 18 miejsce w województwie
Karol Feret kl. 1d 21 miejsce w województwie
Oliwia Guzek kl. 2a 23 miejsce w województwie
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund
Emilia Szpara kl. 1a 2 miejsce w województwie
Mateusz Zięba kl. 1c 7 miejsce w województwie
Marcelina Ziajor kl.1a 9 miejsce w województwie
Aleksandra Kujda kl.3c 10 miejsce w województwie
Aleksandra Kukla kl. 1b 13 miejsce w województwie
Katarzyna Kisiel kl. 1c 14 miejsce w województwie
Amelia Wieli kl. 2a 17 miejsce w województwie
Patryk Ciołkosz kl. 2a 19 miejsce w województwie
Natalia Żyłka kl.1c 27 miejsce w województwie
68. Olimpiada Matematyczna
Do zawodów stopnia drugiego zakwalifikował się Kamil Roman z klasy 2d
XVI Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
Kamil Roman kl.2d 1 miejsce
Do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu matematyka zakwalifikowali się:
Jadwiga Bizoń kl. 2d
Kinga Kisiel kl. 2c
Kamil Roman kl. 2d
Marcelina Bełzo kl. 3b
Jakub Róg kl. 3d
Olimpiada Wiedzy Archimedes Biologia Plus
Justyna Cabaj kl.2c laureat IV stopnia
Róża Zagórska kl. 2c laureat V stopnia
Olimpiada Fizyczna
Patryk Świętoń kl. Kl. 3d kwalifikacje do II etapu
Finał XXXII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
Kamil Roman kl.2d 3 miejsce
Jadwiga Elżbieta Bizoń kl. 2d uczestnik finału
Jakub Róg kl. 3d uczestnik finału
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Turbolandeskunde- die Schweiz” „Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”
Do etapu regionalnego zakwalifikował się zespół w składzie:
Joanna Ochał kl. 2b
Karolina Ptaszek kl. 2b
Jakub Idzior kl. 2b
XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej
Do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się:
Aleksandra Kukla kl. 2b 1 miejsce
Mateusz Marciniec kl. 1d 2 miejsce
Michał Worek kl. 1d 3 miejsce
Klaudia Szewc kl. 3a 3 miejsce
XIV Powiatowy Konkurs „ Zostań Mistrzem Ortografii”
Kategoria język angielski:
1 miejsce Marcelina Bełzo kl.3b
Kategoria język niemiecki:
1 miejsce Marcelina Bełzo kl.3b
3 miejsce Weronika Marciniec kl.3a
Kategoria język polski:
3 miejsce Wiktoria Cichoń kl.3c
Powiatowy etap XXXII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
kategoria klas I
Seweryn Bełch kl. 1d 1 miejsce
Karol Feret kl. 1d 1 miejsce
kategoria klas II
Kamil Roman kl. 2d 1 miejsce
Jadwiga Bizoń kl. 2d 1 miejsce
Renata Świętoń kl. 2d 3 miejsce
Justyna Cabaj kl. 2c wyróżnienie
kategoria klas III
Jakub Róg kl. 3d 1 miejsce
Marcelina Bełzo kl. 3b 2 miejsce
Rok szkolny 2015/2016
I miejsce w kraju oraz nagroda ekspertów za realizację projektu społecznego Ropczyce – Kultura ’’ON’’
Agata Kujda kl. 2b
Zuzanna Maroń kl. 2b
Dominika Mikos kl. 2b
Marcelina Bełzo kl. 2b
Marcin Ziobro kl. 2d
Piotr Świder kl. 2d
Karolina Kobos kl. 1e
Laura Janowska kl. 1e
Anna Pszeniczna kl. 1e
Ewa Gajewska kl. 1c
Kamila Kozłowska kl. 1c
Kinga Ziajor kl. 2a
Sylwia Kania kl.1a
Katarzyna Szpara kl. 1a
Sylwia Traciak kl. 1a
Paulina Andreasik kl. 1a
Wiktoria Cichoń kl. 2c
Kinga Gurz kl. 2c
Anna Duliban kl. 2c
Ewa Majka kl. 2c
Szymon Świętoń kl. 3b
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English ACE
Mariola Szpara kl. 3b 2 miejsce w województwie 9 miejsce w kraju
Magdalena Rząsa kl. 3b 3 miejsce w województwie 22 miejsce w kraju
Kinga Górz kl. 2c 3 miejsce w województwie 37 miejsce w kraju
Szymon Świętoń kl. 3b 5 miejsce w województwie 30 miejsce w kraju
Kamil Roman zakwalifikował się na Szósty Kongres Młodych Matematyków Polskich organizowany przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk.
VI Powiatowy Konkurs Translatorski
kat. Język angielski
Magdalena Rząsa- kl. 3b -1 miejsce
kat. Język niemiecki
Marcelina Bełzo- kl. 2b - 2 miejsce
Finał Podkarpackiego Konkursu Matematycznego
Kamil Roman – kl. 1d – wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Karol Smolak- kl.3d- wynik bardzo dobry
Dominik Szkutak- kl. 3b- wyróżnienie
Kamil Roman- kl. 1d- wyróżnienie
Renata Świętoń- kl.1d- wyróżnienie
Jadwiga Bizon- kl. 1b- wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „ Alchemik”
Aleksandra Kujda- kl. 2c - wynik bardzo dobry
Patrycja Ciebień- kl. 2c - wyróżnienie
Wioletta Darłak – kl.2c - wyróżnienie
II etap ogólnopolskiego konkursu „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
3 miejsce- Rafał Guzik, Natalia Ochalik, Weronika Marciniec- kl. 2a
VI Turniej Gwiaździstej Eskadry
Justyna Cabaj- kl. 1c – 3 miejsce
XVII Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
II miejsce w kategorii piosenka rosyjska zajęły:
Barbara Cichoń- ucz.-kl.1b
Wiktoria Cichoń- ucz. kl. 2c
Anna Duliban- ucz. kl. 2c
III miejsce w kategorii piosenka niemiecka zajął zespół w składzie:
Agata Kujda- ucz. kl. 2b
Marcelina Bełzo- ucz. kl. 2b
Antonina Gwiżdż- ucz. kl. 3e
Marcin Ziobro- ucz. kl. 2d
Kamil Roman – ucz. kl. 1d
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Kraków –etap centralny
Rafał Bieszczad –ucz. klasy 3d-laureat I stopnia z przedmiotu fizyka
-laureat III stopnia z przedmiotu matematyka
Karol Smolak – ucz. klasy 3d - laureat III stopnia z przedmiotu matematyka
XLIV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK- eliminacje wojewódzkie
III miejsce
Skład drużyny:
Kinga Kisiel- kl. 1c
Kamil Roman- kl. 1d
Marcin Ziobro- kl. 2d
POLSKO-UKRAIŃKI KONKURS FIZYCZNY LWIĄTKO 2016
Rafał Bieszczad–ucz. klasy 3d uzyskał tytuł taon
Ogólnopolski konkurs „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
Etap szkolny
1 miejsce- Rafał Guzik, Natalia Ochalik, Weronika Marciniec- kl. 2a
2 miejsce – Kamil Roman – kl. 1d,Aleksandra Kujda, Kinga Górz - kl. 2c,
3 miejsce- Justyna Kałuża, Ewelina Pawlus, Gabriela Hagdej- kl. 3a
Powiatowy etap XV Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
kat. klas I
Roman Kamil – kl. 1d 1 miejsce
Jadwiga Bizon- kl. 1b 1 miejsce
Renata Świętoń- kl. 1d 2 miejsce
Kinga Kisiel- kl. 1c 3 miejsce
kat. klas II
Katarzyna Strzyż- kl. 2b 1 miejsce
Wioletta Darłak- kl. 2c 1 miejsce
Dominik Kołodziej-kl. 2d 2 miejsce
Marcin Chełpa- kl.2d 2 miejsce
Klaudia Lis- kl. 2c 3 miejsce
Marcelina Bełzo- kl. 2b 3 miejsce
Do trzeciego etapu IX Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH Kraków zakwalifikowali się:
w kategorii matematyka:
Rafał Bieszczad kl. III d
Karol Smolak kl. III d
w kategorii fizyka:
Rafał Bieszczad kl. III d
W Ogólnopolskim Konkursie English High Flier uczniowie naszej Szkoły zajęli:
Szymon Świętoń- kl. 3b 3 miejsce w województwie 7 w kraju
Magdalena Rząsa- kl. 3b 5 miejsce w województwie 16 w kraju
Mariola Szpara- kl. 3b 6 miejsce w województwie 26 w kraju
Dominik Szkutak- kl. 3b 12 miejsce w województwie
Marcelina Bełzo- kl. 2b 13 miejsce w województwie
Karol Smolak, uczeń klasy 3d, zakwalifikował się do zawodów drugiego stopnia 67 Olimpiady Matematycznej.
W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND_2015 na 378 uczestników z województwa podkarpackiego uczniowie naszej Szkoły zajęli:
Kamil Roman- kl.1d 8 miejsce w województwie
Paulina Andreasik- kl.1a 12 miejsce w województwie
Weronika Marciniec- kl.2a 13 miejsce w województwie
Róża Zagórska- kl.1c 13 miejsce w województwie
Aleksandra Kujda- kl.2c 13 miejsce w województwie
Katarzyna Szpara- kl.1a 15 miejsce w województwie
Patryk Ciołkosz- kl.1a 20 miejsce w województwie
Marcelina Bełzo- kl.2b 23 miejsce w województwie
Klaudia Szewc- kl.2a 28 miejsce w województwie
Karol Smolak, uczeń klasy 3d, został zakwalifikowany na warsztaty w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędą się w dniach 24-29 stycznia 2016 roku w Warszawie.
Szkolny konkurs profilaktyczny
kategorie:
- na najlepszą prezentację multimedialną
zwycięzcy: Wioletta Rymut, Wioletta Darłak uczennice klasy 2c
- na najlepszą pracę plastyczną
zwycięstwo - Klaudia Szewc, uczennica klasy 2a.
Rafał Bieszczad- uczeń klasy 3d zakwalifikował się do II etapu LXV Olimpiady Fizycznej.
XV Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
Karol Smolak, uczeń klasy 3d, 1 miejsce
Kamil Roman, uczeń klasy 1d, 3 miejsce
Karol Smolak, uczeń klasy 3d, otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2015/2016 r. za osiągnięcia w olimpiadach i konkursach na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym.
Do udziału w zawodach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikowali się uczniowie klasy 3a: Michał Jabczuga i Damian Pacanowski.
Do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej zakwalifikował się Karol Smolak, uczeń klasy III d .
XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej
Do etapu diecezjalnego zakwalifikowały się:
Kinga Bereś- kl. 1b
Klaudia Szewc- kl. 2a
Do finału XXXI Konkursu Matematycznego im. Jana Marszała zakwalifikowali się:
Kamil Roman, Marcelina Bełzo, Karol Smolak, Rafał Bieszczad, Ksawery Czapor, Szymon Świętoń.
Powiatowy etap XXXI Konkursu Matematycznego im. Jana Marszała
Kategoria klas pierwszych:
1 miejsce Kamil Roman kl. 2d
2 miejsce Kinga Kisiel kl. 1c
Renata Świętoń kl. 1d
3 miejsce Jadwiga Bizoń kl. I b
Kategoria klas drugich:
1 miejsce Marcelina Bełzo kl. 2a
wyróżnienie:
Edyta Antosz kl. 2d
Kategoria klas trzecich:
1 miejsce Karol Smolak kl. 3d
2 miejsce Rafał Bieszczad kl. 3d
3 miejsce Ksawery Czapor kl. 3b
wyróżnienie:
Szymon Świętoń kl. 3b
Kamil Paśko kl. 3d
XIII Powiatowy Konkurs „ Zostań Mistrzem Ortografii”
Kategoria język polski:
1 miejsce Wiktoria Cichoń kl. 2c
Kategoria język angielski:
1 miejsce Karol Smolak kl. 3d
2 miejsce Magdalena Rząsa kl.3b
Kategoria język niemiecki:
3 miejsce Marcelina Bełzo kl. 2b