Rok szkolny 2019/2020
LICEALIADA 2019/2020 – I okres
PŁYWANIE – drużynowe chłopców [10.12.2019 r.]
II miejsce – półfinał wojewódzki – awans do finału wojewódzkiego.
Drużyna LO w składzie: Michał Śliwa [1D], Filip Urbanek [1D], Piotr Rojek [1D], Stręk Oliwier [1D], Dobrzański Michał [1D], Kotyński Igor [1D],
PŁYWANIE – indywidualnie [10.12.2019 r]
I miejsce – Michał Śliwa [1D] – półfinał wojewódzki – styl grzbietowy – awans do finału wojewódzkiego;
I miejsce – Filip Urbanek [1D] – półfinał wojewódzki – styl motylkowy – awans do finału wojewódzkiego;
III miejsce – Piotr Rojek [1D] – półfinał wojewódzki – styl klasyczny – awans do finału wojewódzkiego;
IV miejsce – Emilia Michalska [1B] – półfinał wojewódzki – styl klasyczny – awans do finału wojewódzkiego;
IV miejsce – Anastazja Chmura [1C] – półfinał wojewódzki – styl dowolny.
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
I miejsce – powiat – 19.12.2019 r. – awans do ¼ rozgrywek wojewódzkich.
Drużyna LO w składzie: Opiela Maciej [3C], Bokota Patryk [3C], Przystasz Kacper [2B], Szczyrek Ernest [2B], Boruta Adrian [1D4], Bochenek Kamil [1C4], Bogdan Konrad [2D], Bysiewicz Michał [2D], Bokota Michał [1C], Darłak Bartosz [1C], Ziajor Maciej [2D].
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
III miejsce – powiat – 17.12.2019 r.
Drużyna LO w składzie: Andreasik Oliwia [2A], Bielarska Kinga [2C], Chmura Anastazja [1C], Kurowska Katarzyna [1D], Łagowska Paulina [2C], Paszek Barbara [2C], Sroka Wiktoria [2B], Tatara Kinga [2A], Wolska Gabriela [2B]
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
II miejsce – powiat – 25.11.2019 r.
Drużyna LO w składzie: Andreasik Oliwia [2A], Cwanek Joanna [2A], Tatara Kinga [2A], Bielańska Julia [2B], Wolska Gabriela [2B], Łagowska Paulina [2C], Borek Patrycja [3A], Pająk Magdalena [3A], Wąsik Klaudia [3A], Chmiel Katarzyna [3B], Mucha Anna [3B], Chmura Anastazja [1C], Rudny Julia [1C], Jaksan Julia [1A],
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
IV miejsce – powiat – 26.11.2019 r.
Drużyna LO w składzie: Czech Maciej [2D], Bajor Krystian [2D], Fąfara Mikołaj [2D], Gruszka Piotr [2D], Ziajor Maciej [2D], Przystasz Kacper [2B], Urbanek Filip [1D], Dobrzański Michał [1D], Kotyński Igor [1D], Stręk Oliwier 1[D], Chmiel Bartosz [1C],
TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT
III miejsce – powiat – 05.11.2019
Drużyna LO w składzie: Bielarska Kinga [2C], Drozd Magdalena [1C]
TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY CHŁOPCÓW
V miejsce – powiat – 05.11.2019
Drużyna LO w składzie: Cynarski Michał [2C], Kotyński Igor [1D], Śliwiński Stanisław [1A]
Liga Lekkoatletyczna - Mielec (30.09.2019 r.)
II miejsce w biegu na 800 m dziewcząt - Anastazja Chmura kl.1C
II miejsce w biegu na 800 m chłopców - Michał Śliwa kl.1D
II miejsce w biegu na 1500 m chłopców - Piotr Rojek kl.1D
Rok szkolny 2018/2019
Finał Wojewódzki Licealiady w piłkę siatkową chłopców – Ropczyce (4.04.2019 r.) – II miejsce
Opiela Maciej – kl. II C
Ryszka Bartłomiej – kl. III C
Wlezień Jakub – kl. III C
Wnęk Dominik – kl. III C
Róg Jakub Michał – kl. III D
Włudyka Kornel – kl. III D
Siuta Arkadiusz – kl. III E
Bokota Patryk – kl. II C
Foryś Kacper – kl. III D
Jasiński Gracjan – kl. II A
Cebulski Mikołaj – kl. I A
Szczyrek Ernest – kl. I B
Półfinał Wojewódzki Licealiady w piłkę siatkową chłopców - Stalowa Wola (5.03.2019 r.) – I miejsce
Opiela Maciej – kl. II C
Ryszka Bartłomiej – kl. III C
Wlezień Jakub – kl. III C
Wnęk Dominik – kl. III C
Róg Jakub Michał – kl. III D
Siuta Arkadiusz – kl. III E
Bokota Patryk – kl. II C
Cebulski Mikołaj – kl. I A
Finał Wojewódzki Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt - Nowa Sarzyna (31.01.2019 r.) – VI miejsce
Kot Małgorzata – kl. III E
Bieszcz Sabina – kl. III C
Bielarska Kinga – kl. I C
Piłka siatkowa chłopców – I miejsce na szczeblu powiatowym, uzyskanie awansu do finału wojewódzkiego (13.12.2018 r.)
Bokota Patryk – kl. II C
Cebulski Mikołaj – kl. I A
Jasiński Gracjan – kl. II A
Opiela Maciej – kl. II C
Róg Jakub Michał – kl. III D
Ryszka Bartłomiej – kl. III C
Siuta Arkadiusz – kl. III E
Szczyrek Ernest – kl. I B
Wlezień Jakub – kl. III C
Włudyka Kornel – kl. III D
Wnęk Dominik – kl. III C
Ziajor Eryk – kl. III C
Tenis stołowy dziewcząt:
I miejsce na szczeblu powiatowym
I miejsce na szczeblu rejonowym i uzyskanie awansu do finału wojewódzkiego (12.12.2018 r.)
Kot Małgorzata – kl. III C
Bieszcz Sabina – kl. III C
Bielarska Kinga – kl. I C
Piłka siatkowa dziewcząt
IV miejsce na szczeblu powiatowym (10.12.2018 r.)
Andreasik Oliwia – kl. I A
Darłak Julia – kl. II D
Feret Małgorzata – kl. I C
Kasprzyk Patrycja – kl. II A
Kot Małgorzata – kl. III E
Misiorek Magdalena – kl. II C
Pająk Magdalena – kl. II A
Paszek Barbara – kl. I C
Sroka Emilia – kl. I C
Tatara Kinga – kl. I A
Wąsik Klaudia – kl. II A
Węgrzyn Małgorzata – kl. III C
Tenis stołowy chłopców:
IV miejsce na szczeblu powiatowym (23.11.2018 r.)
Siuta Arkadiusz – kl. III E
Kalin Mateusz – kl. III D
Cynarski Michał – kl. I C
Piłka ręczna chłopców
IV miejsce na szczeblu powiatowym (8.11.2018 r.)
Andreasik Rafał – kl. I E
Bajor Krystian – kl. I D
Czech Maciej – kl. I D
Fąfara Mikołaj – kl. I D
Gorczyca Dominik – kl. III D
Łętek Jakub – kl. II D
Cebulski Mikołaj – kl. I B
Przystasz Kacper – kl. I A
Pyskaty Michał – kl. II D
Rymut Mikołaj – kl. I D’
Piłka ręczna dziewcząt
II miejsce na szczeblu powiatowym (7.11.2018 r.)
Andreasik Oliwia – kl. I A
Borek Patrycja – kl. 2 A
Chmiel Katarzyna – kl. 2 b
Cwanek Joanna – kl. 1 A
Kot Małgorzata – kl. III E
Łagowska Paulina – kl. I C
Mazan Anna – III A
Mucha Anna – kl. II B
Strzok Sonia – kl. II B
Tatara Kinga – kl. I A
Wąsik Klaudia – kl. II A
Rok szkolny 2017/2018
Finał Wojewódzki Licealiady w pice siatkowej chłopców
III miejsce
Ryszka Bartłomiej kl. 2c
Majka Błażej kl. 2c
Wlezień Jakub kl. 2c
Wnęk Dominik kl. 2c
Siuta Arkadiusz kl. 2e
Bokota Patryk kl. 1c
Opiela Maciej kl. 1c
Półfinał Wojewódzki Licealiady w piłce siatkowej chłopców – 1 miejsce
Foryś Kacper kl.2d
Ryszka Bartłomiej kl.2c
Majka Błażej kl. 2c
Wlezień Jakub kl. 2c
Wnęk Dominik kl. 2c
Rogala Kewin kl.2c
Ziajor Eryk kl. 2c
Rymut Kacper kl. 2c
Siuta Arkadiusz kl.2e
Bokota Patryk kl. 1c
Opiela Maciej kl. 1c
Piwowar Maciej kl. 2c
Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców – 1 miejsce
Foryś Kacper kl.2d
Róg Jakub kl.2d
Ryszka Bartłomiej kl.2c
Majka Błażej kl. 2c
Kłusek Kacper kl. 2c
Wlezień Jakub kl. 2c
Wnęk Dominik kl. 2c
Rogala Kewin kl.2c
Ziajor Eryk kl. 2c
Siuta Arkadiusz kl.2e
Bokota Patryk kl. 1c
Opiela Maciej kl. 1c
Jasiński Gracjan kl. 1a
Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt– 1 miejsce
Skład drużyny:
Borek Patrycja kl. 1a
Jałowiec Marcelina kl. 1b
Kot Małgorzata kl. 2e
Mazek Sabina kl. 1b
Pacanowska Katarzyna kl. 2e
Piecuch Marietta kl. 3e
Przydział Gabriela kl. 3b
Róg Justyna kl. 3c
Stanek Karina kl. 2e
Wąsik Klaudia kl. 1a
Ździebło Sylwia kl. 3c
Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt – 2 miejsce
Borek Patrycja kl. 1a
Cabaj Justyna kl. 3c
Darłak Julia kl. 1d
Kot Małgorzata kl. 2e
Pająk Magdalena kl. 1d
Piecuch Marietta kl. 3e
Przydział Gabriela kl. 3b
Róg Justyna kl. 3c
Sala Patrycja kl. 3e
Stachowicz Patrycja kl. 3c
Stręk Karolina kl. 3e
Wąsik Klaudia kl. 1a
Ździebło Sylwia kl. 3c
Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców – 1 miejsce
Foryś Kacper kl. 2d
Róg Jakub kl. 2d
Ryszka Bartłomiej kl. 2c
Majka Błażej kl. 2c
Kłusek Kacper kl. 2c
Wlezień Jakub kl. 2c
Wnęk Dominik kl. 2c
Ziajor Eryk kl. 2c
Siuta Arkadiusz kl. 2e
Sypel Filip kl. 2e
Bokota Patryk kl. 1c
Opiela Macie kl. 1c
Jasiński Gracjan kl. 1a
Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt– 2 miejsce
Borek Patrycja kl. 1a
Darłak Julia kl. 1d
Kicińska Julia kl. 1d
Kot Małgorzata kl. 2e
Miazga Aleksandra kl. 1a
Pająk Magdalena kl. 1d
Piecuch Maretta kl. 3e
Pondo Amelia kl. 3a
Przybek Gabriela kl. 1d
Przydział Gabriela kl. 3b
Róg Justyna kl. 3c
Trałka Magdalena kl. 1d
Wąsik Klaudia kl. 1a
Ździebło Sylwia kl. 3c
Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców– 5 miejsce
Bełch Seweryn kl. 2d
Kłusek Kacper kl. 2c
Majka Błażej kl. 2c
Siuta Arkadiusz kl. 2e
Sypel Filip kl. 2e
Brzuszek Marek kl. 2b
Tokarski Tomasz kl. 3d
Włudyka Kornel kl. 2d
Gorczyca Dominik kl. 2d
Czaja Krzysztof kl. 1d
Rok szkolny 2016/2017
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt– 1 miejsce
Skład drużyny:
Amelia Pondo kl. 2a
Joanna Ochał kl. 2b
Emilia Pięta kl. 2b
Dominika Rojek kl. 2b
Anna Strzałka kl. 2b
Justyna Róg kl. 2c
Kinga Kisiel kl. 2c
Patrycja Stachowicz kl. 2c
Małgorzata Kot kl. 1e
Sylwia Ździebło kl. 1b
Finał wojewódzki Licealiady w pływaniu”
Dominik Skiba kl. 3e złoty medal w stylu grzbietowym
Michał Siewierski kl. 3e brązowy medal w stylu motylkowym.
Powiatowa Licealiada w piłce nożnej dziewcząt– 1 miejsce
Justyna Róg kl. 2c
Kinga Kisiel kl.2c
Patrycja Stachowicz kl.2c
Justyna Cabaj kl. 2c
Amelia Pondo kl.2a
Emilia Pięta kl. 2b
Andżelika Strzałka kl. 2b
Małgorzata Kot kl.1e
Kamila Birkowska kl. 3c
Klaudia Świniuch kl.1b
Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt– 1 miejsce
Anna Mazan kl. 1a
Małgorzata Kot kl. 1e
Gabriela Przydział kl. 2b
Sylwia Ździebło kl. 2c
Justyna Róg kl. 2c
Marietta Piecuch kl. 2e
Marzena Rogala kl. 3b
Weronika Woźniak kl. 3b
Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt– 2 miejsce
Małgorzata Kot kl. 1e
Klaudia Świniuch kl. 1b
Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym chłopców– 2 miejsce
Patryk Król kl. 3e
Rafał Sroka kl. 3d
Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt– 2 miejsce
Gabriela Bieszczad kl. 3a
Monika Kipa kl. 3a
Weronika Woźniak kl. 3b
Sylwia Daniel kl. 3c
Paulina Krajewska kl. 3d
Gabriela Przydział kl. 2b
Justyna Róg kl. 2c
Sylwia Ździebło kl. 2c
Marietta Piecuch kl. 2e
Małgorzata Kot kl. 1e
Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców – 3 miejsce
Mateusz Sowa kl. 3e
Dominik Wnęk kl.1c
Bartłomiej Ryszka kl. 1c
Jakub Wlezień kl.1c
Eryk Ziajor kl. 1c
Błażej Majka kl. 1c
Kacper Kłósek kl. 1c
Marek Brzuszek kl. 1b
Ernest Teper kl.1e
Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt – 3 miejsce
Kinga Ziajor kl. 3c
Sylwia Daniel kl. 3c
Karolina Stręk kl. 2e
Marietta Piecuch kl. 2e
Justyna Cabaj kl. 2c
Patrycja Stachowicz kl. 2c
Sylwia Ździebło kl. 2c
Gabriela Przydział kl. 2b
Małgorzata Kot kl. 1e
Półfinał Wojewódzki Licealiady w badmintonie- 1 miejsce
Magdalena Golenia kl. 2a
Kinga Górz kl. 3c
Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych chłopców
Wojciech Przydział kl. 3e 2 miejsce
Powiatowa Licealiada w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
Małgorzata Kot kl.1e 3 miejsce
Rok szkolny 2015/2016
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt
1 miejsce
Marcelina Cabaj kl.2c
Kamila Birkowska kl. 2c
Katarzyna Pociask kl. 2c
Justyna Cabaj kl. 2c
Kinga Kisiel kl. 1c
Patrycja Stachowicz kl. 1c
Justyna Róg kl. 1b
Amelia Pondo kl. 1b
Anna Strzałka kl. 1b
Emilia Pięta kl. 1b
Joanna Ochał kl. 1b
Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej dziewcząt
2 miejsce
Skład drużyny: Kipa Monika, Ziajor Monika, Brandys Patrycja- kl. 2a, Daniel Sylwia, Cichoń Wiktoria, Cabaj Weronika, Duliban Anna- kl. 2c, Przydział Gabriela- kl. 1b
Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców
1 miejsce
Skład drużyny: Fabianowicz Dominik-kl.3e, Kwiatek Dominik, Kocaba Marcin, Kozek Marcin, Czernikowski Michał-kl.3d, Cielak Wojciech-kl.3b, Nawała Przemysław-kl.3a, Ochał Bartłomiej-kl.2c
Powiatowa Licealiada w pływaniu
Zawody indywidualne
Dominik Skiba – kl. 2e 1 miejsce stylem grzbietowym
Michał Siewierski- kl. 1e 2 miejsce stylem motylkowym
Sztafeta dziewcząt- styl dowolny 6x 50 m -1 miejsce
Skład sztafety: Patrycja Pasierb, Gabriela Pasierb, Justyna Motyka- kl. 3e, Anna Duliban- kl.2c
Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt
1 miejsce
Skład drużyny: Aleksandra Niemiec, Małgorzata Bokota - kl. 3c, Kinga Ziajor, Monika Kipa- kl.2a, Sylwia Daniel-kl. 2c,Marietta Piecuch, Karolina Stręk, Sylwia Ździebło- kl.1e
Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców
II miejsce
Skład drużyny: Wojciech Lepak, Tomasz Bielatowicz- kl. 3a, Bartosz Waszczuk-kl. 3c, Dominik Fabianowicz- kl.3e, Przemysław Rygiel- kl. 3d, Piotr Świder, Marcin Ziobro -kl.2d, Mateusz Sowa- kl. 2e
Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt
Skład drużyny: Małgorzata Bokota, Marcelina Cabaj, Wiktoria Cichoń, Sylwia Daniel, Katarzyna Pociask-kl. II c, Paulina Krajewska, Andżelika Zawadzka-kl. 2b, Monika Kipa-kl.3a, Gabriela Zięba –kl. 3c
Rejonowa Licealiada w szachach drużynowych
3 miejsce
Drużyna w składzie: Monika Strzałka-kl.3e, Maciej Walczyk-kl. 2e, Patryk Świętoń-kl.2d, Konrad Kalita–1d,
Powiatowa Licealiada- zawody w tenisie stołowym chłopców
1 miejsce
Szkołę reprezentowali: Michał Woźny, Rafał Sroka- kl. 3d
Powiatowa Licealiada w Indywidualnych biegach przełajowych chłopców
Michał Siewierski kl. 2e miejsce 6
Powiatowa Licealiada w Indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
Karolina Sobczyńska kl.3b miejsce 3
Turniej Piłki Nożnej D
Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców
IV miejsce
Skład drużyny: Damian Baran, Miłosz Harchut, Bartosz Wasz czuk- kl. 3c,Kamil Świętoń, Michał Woźny- kl. 3d,, Maciej Ogrodnik,Jakub Róg,Tomasz Tokarski, Paweł Emirow- kl.1d
ziewcząt o Puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego
3 miejsce
Drużyna w składzie: Antonina Gwiżdż, Agata Grabowa, Justyna Motyka - kl. 3e,
Kamila Birkowska, Marcelina Cabaj, Wiktoria Cichoń, Kinga Górz, Katarzyna Pociask,
Anna Duliban - kl. 2c, Andżelika Zawadzka - kl. 2b, Amelia Pondo - kl.1a
Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Ropczycko-Sędziszowskiego
4 miejsce
Drużyna w składzie: Michał Woźny, Kamil Świętoń- kl.3d, Bartosz Waszczuk,
Damian Baran, Michał Harchut- kl. 3c, Jakub Róg ,Maciej Ogrodnik – kl. 2d , Pweł Emirow, Tomasz Tokarski- kl.1d
Powiatowa Licealiada – szachy drużynowe
1 miejsce
Skład drużyny: Monika Strzałka- kl. 3e, Maciej Walczyk- kl. 2e,
Patryk Świętoń- kl.2d, Konrad Kalita – 1d,
Powiatowa Licealiada –Piłka ręczna chłopców
3 miejsce
Skład drużyny: Tomasz Bielatowicz, Przemysław Nawała, Adrian Wiktor-kl. 3a, Marcin Bochenek, Wojciech Cielak-kl. 3b, Marcin Kocaba-kl. 3d, Piotr Świder-kl. 2d, Mateusz Sowa-kl. 2e, Kamil Andreasik-kl. 1e
Powiatowa Licealiada- zawody w tenisie stołowym dziewcząt
5 miejsce
Szkołę reprezentowały: Patrycja Hendzel- kl. 3d, Agata Grabowy- kl.3e